Dubai’de diş hekimi maaşları kaç dirhemden başlıyor?

DUBAİ DİŞ HEKİMİ MAAŞLARI

Dubai’de diş hekimi maaşları, dolar bazında oldukça iyidir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kalabalık ve en görkemli şehri olan Dubai, diş hekimleri için de son zamanlarda popüler bir merkez haline geldi. Dubai’de hizmet veren yüzlerce diş kliniği ve merkezi bulunuyor. Dubai’deki Türk diş hekimleri 18 bin AED’den başlayan maaşlar kazanıyor. Yetenekli ve hasta sayısı zamanla çoğalan bir diş hekimi, 25-30 bin AED aralığında maaşlar kazanır. Uzman diş hekimleri ise 30 bin AED’den başlayan maaşlar kazanırlar. Uzman diş hekimi maaşları da hasta sayısı ve Dubai’deki tecrübe süresi arttıkça yükselir.

18 bin AED kazanan bir diş hekimim maaşının dolar karşısında kazandığı aylık para 4.900’dür. 30 bin AED kazanan bir hekim ise 8.167 dolar kazanmış olur. AED’nin dolar karşısındaki kuru sabittir ve 3,67 AED’dir.

Dubai’de diş hekimi olmak için bir çok prosedürü de bitirmiş ve başarıyla geçmiş olmak gerekir. Dubai’de diş hekimliği için gerçekleştirilmesi gereken karmaşık süreci, DKD Danışmanlık olarak kolayca aşıyoruz. Şu ana kadar olumsuz bir sonuç alınan bir dosyamız olmadığını bilmenizi isteriz. Yüzde 100 başarı oranıyla çalışan DKD Danışmanlık olarak +90 212 909 59 56 numaralı Whatsapp hattımızdan diş hekimlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dubai’de diş hekimi olmak için…

  1. Eğitim ve Lisans: Dubai’de diş hekimi olmak için uygun bir lisans almanız gereklidir. Öncelikle, diş hekimliği alanında bir üniversitede diş hekimliği lisans programını tamamlamalısınız. Ardından, Dubai’de diş hekimi olarak çalışmak için gerekli olan yerel lisansı almanız gerekebilir. Bu sürecin detaylarını Dubai Sağlık Otoritesi belirliyor.
  2. Deneyim ve Uzmanlık: Diş hekimliği alanında deneyim ve uzmanlık, Dubai’de iş bulma şansınızı artıracaktır. Çeşitli diş hekimliği kliniklerinde ve hastanelerinde çalışma fırsatlarına başvurabilir ve klinik tecrübenizi geliştirebilirsiniz.
  3. Dil Becerileri: Dubai, çeşitli uluslardan insanların yaşadığı çok kültürlü bir şehir olduğundan, İngilizce gibi İngilizce dışında bir dil bilmek avantajlı olabilir. Ayrıca, hastalarla daha iyi iletişim kurabilmek için bazı temel Arapça ifadelerini öğrenmek de yararlı olacaktır.
  4. Lisans Geçerliliği ve Göçmenlik Kuralları: Dubai’de diş hekimi olarak çalışmak için, Türkiye’den aldığınız diş hekimliği lisansının geçerlidir. Ayrıca, Dubai’ye çalışma izni almanız gerekebilir ve bu süreçle ilgili göçmenlik kurallarını araştırmak ve takip etmek önemlidir.
  5. Uyum ve Kültürel Farkındalık: Dubai, kültürel olarak çeşitlilik gösteren bir şehirdir ve farklı kültürlere ve alışkanlıklara saygı göstermek önemlidir. Bu nedenle, diş hekimi olarak çalışırken, çeşitli kültürel normları anlamak ve hastalarınızla uyumlu bir şekilde çalışmak için çaba göstermek önemlidir.

Dubai’deki bazı diş hekimliği ilanları için buradan bilgi alabilirsiniz veya bize yazabilirsiniz.

Scan the code